Auta sponsorowane w warszawskich wypożyczalniach aut. 03/05/2010

Wynajem samochodów w Warszawie to jedna z nowszych ofert jakie proponują właściciele wypożyczalni samochodów. Wynajmować można je na każdą okazje. Warunki są takie jak za wypożyczenie auta lecz cena zależy od promocji jakie oferuje zakład. Każdy potencjalny klient ma być zadowolony a jego poczucie bezpieczeństwa w aucie, które wypożyczył, ma być jak najwyższe.
Wypożyczalnia samochodów posiadają auta od nowości i nigdy nie zaopatrują się w używane. Dlatego ich żywotność jest bardzo długa a koszty poniesione po jakimś czasie się zwracają.
Czasami się zdarzy iż producent samochodowy chce obdarować wypożyczalnie samochodów danym typem auta. W ten sposób chcą zareklamować swój nowy model klientom, którzy przychodzą wynająć auto. Wypożyczalnia samochodów warszawa bardzo chętnie podejmuje tego typu rozwiązanie. Sponsorowane auta i ich coroczne przeglądy techniczne są robione nie tylko pod okiem właściciela wypożyczalni ale także właściciela salonu samochodowego, z którego pochodził dany pojazd. Ma to na celu zebranie ogólnej statystyki na temat zużywania się danego modelu pojazdu mechanicznego.
W każdym bać razie ten rodzaj sponsoringu jest dobry dla obydwóch stron. Właściciel wypożyczalni dostaje za darmo auto a producent danego samochodu ma reklamę wybranego modelu. W dodatku każda usterka, która się pojawi jest naprawiana przez salon samochodowy a nie przez właściciela wypożyczalni. Ma to na celu likwidowanie podobnych wad w nowszych modelach. Umowa powiązana między tymi dwoma instytucjami jest bardzo ścisła i wszelkie celowe zniszczenia nie podlegają reklamacji.

One Comments
recenzent Sierpień 9th, 2010

wynajem busów warszawa, wynajem autokarów, przewozy na terenie Polski i zagranicą.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.