Dlaczego zamieszkać pod Warszawą? 09/02/2011

Przeglądając oferty agencji nieruchomości mamy okazję dostrzec ogłoszenia typu ”domy Podkowa Leśna” czy „nieruchomości Radzymin”. Dlaczego coraz więcej ludzi decyduje się na wyprowadzkę poza miasto?

Odpowiedź jest niejednokrotnie prosta. W większości przypadków powodem emigracji na wieś, będzie fakt, iż w mieście mamy do czynienia z ogromnym zanieczyszczeniem powietrza, z uciążliwym tłumem na każdym przystanku autobusowym, ze smogiem wiszącym nam nad głowami. Powodem są też wysokie ceny mieszkań jak i samego utrzymania. Minusem mieszkania w wielkim mieście jest też stały, swoisty pęd wszystkich ludzi, spieszących do pracy czy szkoły, załatwiających swoje pilne sprawy i często nie zważających na nic, co dzieje się wokół nich. To jest bardzo męczące. Dodatkowo czujemy się przytłoczeni przez ten pęd i sami zaczynamy w nim mimowolnie uczestniczyć.

Czy nie lepiej więc jednak przedsięwziąć siły nad zamiary i zacząć rozglądać się za agencjami oferującymi propozycje kupna typu” mieszkania Piaseczno” czy „działki Piastów”?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.