Firmowa strona www. 19/02/2010

Firmy chcące zaistnieć na rynku często wykorzystują chwyty marketingowe by przychody były jak największe. Często do przyciągania klienta służą reklamy. Oglądamy je w telewizji, gazetach a nawet w internecie.
Firmy poprzez internet zakładają strony z logo firmy. Dla nich katalogowanie strony jest czasami najlepszym rozwiązaniem by zwrócić uwagę internautów na swoją stronę. Reklamując stronę w taki sposób zwiększają swoja pozycję na dzisiejszym rynku. Walka o klienta polega na zaufaniu co do produktów danej marki. Bywa tak, że dana firma ma tak dobry produkt lub usługę i nie musi w jakiś sposób lansować swojej firmy. Jedynie pokazuje nam nowości jakie wprowadza na rynek. Firmowa strona powinna posiadać namiary między innymi adres, telefon bądź e-mail oraz spis wszystkich swoich artykułów lub usług. Na niektórych można znaleźć ciekawą historię powstania placówki.
Dbają o dobro klienta i chcą aby był zadowolony z usługi. Jak w słynnym skeczu kabaretu „Ani mru mru” – Nasz klient nasz pan -to on nam dzisiaj stawia cele.

One Comments
recenzent Sierpień 9th, 2010

Sama strona internetowa to nie wszystko. Co z tego że mamy stronę internetową jeżeli nie wiemy jak ją zgłosić do google, jest na starcie nie zaindeksowana i nikt tak naprawde nawet nie znajdzie naszej strony www. W takiej sytuacji przychodzi nam jednak z pomocą frima która zaprojektowała stronę www dla naszej firmy, zazwyczaj firmy takie zatrudniaja również specjalstów od pozycjonowania stron.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.