Gdzie produkowane są słodycze reklamowe? 06/01/2010

Słodycze reklamowe produkowane są w dużych cukierniach. Przeważnie są to duże koncerny zajmujące się produkcją słodkości. Czekoladki reklamowe produkuje znana firma z Łodzi. Od lat słynie ona z najwyższej jakości i solidności w tej branży cukierniczego rynku. Niestety nie jest to firma na każda kieszeń. Produkuje ona słodycze w bardzo dużych ilościach i raczej nie jest zainteresowana małymi zleceniami. Dlatego też tylko duże koncerny pragnące takiej formy reklamy są wstanie złożyć odpowiednio duże zamówienia. Plus tego jest taki, że cena w przeliczeniu na jedną sztukę takiego produktu jest stosunkowo niska co rekompensuje w pewien sposób konieczność złożenia dużego zamówienia.

Ale czekoladki to nie jedyne słodkości produkowane w Polsce. Cukierki reklamowe produkuje jedna z mniej znanych Warszawskich firm. W przeciwieństwie do swojego Łódzkiego konkurenta zadowoli się ona również małymi zamówieniami, dzięki czemu firmę te okupują również małe przedsiębiorstwa chcące w ten sposób zareklamować się.

One Comments
recenzent Sierpień 9th, 2010

Producent opakowań warty polecenia, doskonałe projekty dostosowane ddo potrzeb klienta, światowy poziom realizacji zamówien.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.