Jak zareklamować kosmetyk, to dobrze! 31/01/2010

Jest wiele sposobów na zareklamowanie kosmetyku w sklepie. Nie zawsze wystarczy naklejka z napisem „dobra jakość”, czy „promocja”. Produkt powinien wręcz krzyczeć do potencjalnego klienta. W jaki sposób powinien krzyczeć? Najlepiej by był to krzyk zewnętrzny, czyli związany z opakowaniem. Opakowania spożywcze, w zależności od potencjalnego klienta powinny różnić się wyglądem. Żeby wybrać odpowiednio, w kwestii najlepiej się skonsultować odpowiednią firmą.

Producent opakowań do którego się zgłosimy, powinien wykazać się przede wszystkim kreatywnością i chęcią współpracy. Powinien przedstawić różne opcje, by móc w czym wybierać. Oprócz zaoferowania zwykłych opakowań, powinien także przedstawić koncepcję opakowań promocyjnych. Opakowania promocyjne powinny różnić się od zwykłych, ale oczywiście bez przesady, ponieważ jeden produkt powinien dość szybko kojarzyć się klientowi, nie powinien tworzyć mętliku w głowie. Ale to wszystko można ustalić z producentem.

One Comments
recenzent Sierpień 9th, 2010

Ostatnio szukałem producenta opakowań który wykonałby dla naszej firmy nietypowe opakowania na cukierki reklamowe. Przejżałem ofertę z pierwszych 10 stron google, obdzwoniłem wszystkie firmy, nietety żaden z porducentów nie był w stanie wykonać nietypowych opakowań w kształcie logo naszej firmy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.