Jak zarobić dzięki umiejętności tworzenia i pozcyjonowania stron 12/02/2010

Jak tworzyć strony internetowe i katalogi stron bez odpowiednich studiów, czyli krótki przewodnik po książkach informatycznych dla pasjonatów.
Lubisz informatykę, a szczególnie to co związane jest z internetem? Co więcej, pragniesz iść dalej w tym kierunku i spróbować swoich sił jako współtwórca wirtualnego świata? Możesz to zrobić! Jeśli nie skończyłeś kursu, studium, nie mówiąc już studiach informatycznych nie powinieneś czuć się w beznadziejnej sytuacji. Można temu zaradzić! Jest mnóstwo książek, przewodników, które krok po kroku uczą jak poradzić sobie z tworzeniem stron internetowych, czy katalogów stron. Wystarczy trochę poszukać w internetowych księgarniach, a przecież lubisz surfować po Internecie.
Jeśli chcesz zająć się tworzeniem katalogów stron internetowych, godna polecenia jest książka „katalog stron od podszewki” autorstwa Stefana Bodzioka. Dzięki tej pozycji, oprócz etapów tworzenia katalogów, dowiesz się jakie katalogi stron są najbardziej chwytliwe, które wyglądają najestetyczniej, czy warto stworzyć darmowy katalog stron, i które przyniosą największe zyski. Jak widać, ta książka zawiera w zasadzie wszystkie niezbędne informacje, jak i wiele wskazówek. Także nie tylko laik, ale również absolwent uczelni na pewno dużo zyska dzięki jej lekturze.

One Comments
recenzent Sierpień 9th, 2010

Projektowanie stron to dobra praca dla studentów informatyki i samouków, chętnym na zarabianie w internecie polecam pozycjonowanie stron. jest to bardziej dochodowe zajęcie i gwarantuje stałe dochody. Są jednak minusy, jeśli chcemy faktycznie pracować przy pozycjonowaniu stron musimy najpier sporo zainwestować w własne zaplecze.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.