Jakie strony warto pozycjonować 06/01/2010

Tytuł tego artykułu jest w zasadzie pytaniem zarówno retorycznym jak i względnym. Użytkownicy Internetu są tak różni, że nie sposób znaleźć czegoś na co nie byłoby popytu. Należy oczywiście uwzględnić również fakt, że pewne tematy są częściej wyszukiwane niż inne, czyli np. muzyka, alkohol, czy wszechobecne kino dla dorosłych.

No właśnie, teoretycznie wszystkie strony warto pozycjonować, natomiast w praktyce pozycjonowanie jest najbardziej przydatne w stronach, których temat jest często powielany. Większa liczba odwiedzin, więcej klientów naprawdę kusi, więc warto w to zainwestować. Jeśli chodzi o strony wcześniej wspomniane, czyli takie, których tematy są często powielane pozycjonowanie stron może zając dużo czasu, więc czasami warto zainwestować w outsourcing it. Trzeba oczywiście liczyć się z kosztami. Jeśli dany temat jest naprawdę popularny, być może będzie trzeba zapłacić słoną cenę, aby pozycjonowanie przyniosło oczekiwany skutek. Dlatego najlepiej rozejrzeć się po rynku, dowiedzieć się co i jak, a dopiero potem próbować.

One Comments
recenzent Sierpień 9th, 2010

Jako uzupełnienie warto polecić firmę od stron internetowych, projektowanie strony internetowej to bardzo ważny etap w budowie całego serwisu, źle zaprojektowany serwis może skutecznie odstraszyć klientów

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.