Twój własny katalog stron 18/01/2010

Jesteś fanem Howarda Phillipsa Lovecrafta? A może uwielbiasz film Avatar? Obojętnie czego, lub kogo jesteś fanem, zdążyłeś przejrzeć praktycznie wszystkie strony internetowe dotyczące Twojej pasji. I jesteś w kropce. Co dalej? Czyżby nie było innych stron? Nie ma już niczego czego byś nie wiedział o interesującym Cię temacie? Zamiast biadolić, wykorzystaj to co wiesz i pomóż innym! Jak to zrobić? No więc, skoro przejrzałeś wszystkie (w Twoim odczuciu) możliwe strony dotyczące ukochanego pisarza i jego dzieł, stwórz po prostu darmowy katalog stron!

Dzięki temu wiele osób, które dopiero zaczynają swoje internetowe poszukiwania od razu trafi tam gdzie powinna. Ponieważ jesteś obeznany z treścią tych stron, możesz je od razu ocenić i ułożyć w odpowiedniej kolejności (od najbardziej rzetelnych, do tych mniej, pomijając oczywiście te totalnie beznadziejne i pozbawione jakiejkolwiek wartościowej treści), czy nawet wprowadzić jakąś klasyfikację w zależności od tego czego dana strona dotyczy, lub jaki temat jest dominujący. Dzięki temu nie dość, że sam wciąż będziesz miał do czynienia z tymi samymi stronami (zobaczysz je w zupełnie innym świetle!) no i przede wszystkim pomożesz innym w poszukiwaniu odpowiednich informacji.

One Comments
recenzent Sierpień 9th, 2010

Katalogi bardzo ciekawe, wartościowe, wysoki PR i dobrze zaindeksowane strony i podstrony, ostatnio dodałem wpis w środę, sprawdzam dziś a wpis odnośnie mojej stronki już zaindeksowany. Pogratulować moderacji, nie przyjmują spamu, stronki dodane są bardzo wartościowe nie tylko pod kątem pozycjonowania ale również można wynaleśc interesujące nas firmy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.